Transport zmarłych Lublin

Firma pogrzebowa PUK realizuje w sposób sprawny całodobową usługę krajowego i międzynarodowego transportu zmarłych do Lublina i wszystkich okolicznych miejscowości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i licznym kontaktom w kraju i za granicą sprawnie realizujemy usługi przewozowe. Transport zwłok wykonujemy specjalistycznymi samochodami pogrzebowymi, prowadzonymi przez doświadczonych kierowców. Nowoczesny park samochodowy naszej firmy jest gotowy przez całą dobę do wyjazdu we wskazane miejsce. Rodziny zostają przez nas w pełni odciążone ze wszelkich formalności i pozwoleń. Usługi transportu zwłok często łączymy też z organizacją kremacji czy pogrzebu w Lublinie lub dowolnej miejscowości w kraju.

Transport zwłok Lublin

Zajmujemy się międzynarodowym transportem zmarłych nie tylko do Lublina ale i innych wskazanych przez Państwa miejscowości.  Dbamy o tłumaczenia dokumentów, formalności w konsulatach i urzędach poza granicami naszego kraju. Pozyskujemy też niezbędne pozwolenia w urzędach krajowych. Udzielamy bezpłatnych porad, odpowiadamy na pytania i przedstawiamy kompleksową wycenę w zależności od odległości do konkretnego kraju i miejscowości. Każdy transport rozpatrywany jest indywidualnie w celu zaproponowania Państwu najniższej ceny przy zachowaniu jakości świadczonych przez nas usług przewozu. Dokładamy wszelkich starań, aby w tych trudnych chwilach służyć kompetentną pomocą i wesprzeć Państwa naszą obecnością i dostępnością.

Całodobowy przewóz zmarłych


Dom Pogrzebowy PUK z Lublina podczas realizacji przewozu zwłok zapewnia:

 • Wykonanie wszelkich formalności związanych ze sprowadzeniem zmarłych w krajowych i zagranicznych urzędach i instytucjach
 • Odprawy konsularne i celne
 • Transport zmarłych i prochów do Polski drogą lądową, lotniczą lub morską
 • Transport zmarłych obcokrajowców na terenie całej Europy
 • Kremacje
 • Balsamacje
 • Wszystkie karawany przeznaczone do międzynarodowego transportu zwłok posiadają wymagane zezwolenia co gwarantuje bezzwłoczny odbiór zmarłych w całej Europie
 • Współpracujemy z Ambasadami, Konsulatami, Towarzystwami Ubezpieczeniowymi
 • Przyjmujemy zlecenia transportu zmarłych na terenie całego kraju
 • W przypadku śmierci na terenie np. Anglii, Austrii, Niemiec, Włoch, Norwegii, Grecji, czy Hiszpanii, lub pozostałych krajów Unii Europejskiej, wystarczy kontakt telefoniczny, a nasza firma w sposób profesjonalny zajmie się zabraniem ciała osoby zmarłej z miejsca zgonu i transportem do miejsca wskazanego przez Klienta.


  Powierzenie naszej firmie usługi transportu zwłok, uchroni Państwa przed nieuczciwymi firmami, które często zmieniają uzgodnione warunki cenowe, jeszcze przed ukończeniem przewozu.
Logo zakładu pogrzebowego PUK z Lublina
CAŁODOBOWO
Tel.: (81) 744 50 31
Tel. kom.: 503 026 883

Nasz adres: Ul. Cmentarna 8, 20-325 Lublin

Punkt usługowy czynny:
poniedziałek-piątek 8.00-16.00,
sobota 8.00-13.00

 • ul. Cmentarna 8

Polecane

Dofinansowanie z UE - Usługi pogrzebowe Lublin
© 2023 PUK Lublin, All Right Reserved