O nas

Dlaczego my?

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych istnieje od 1958r. Wieloletni okres praktyk spowodował, iż nasze usługi wykonujemy w sposób sumienny i rzetelny. Doświadczenie jakim się odznaczamy pomogło nam stworzyć ofertę dostosowaną do oczekiwań i potrzeb klienta, przeżywającego stratę bliskiej osoby.

Organizacja

Organizacja

Zajmujemy się kompleksową organizacją pogrzebów, ceremonii religijnych, jak również świeckich.

Nekrologi

Nekrologi

Stwarzamy także możliwość zamieszczania w prasie zredagowanych przez klienta nekrologów oraz wykonywanie klepsydr.
Ekshumacja

Ekshumacja

Zajmujemy się również ekshumacją zwłok.
Formalności

Formalności

Oferujemy załatwienie wszelkich formalności związanych z zasiłkiem ZUS oraz wyrabianiem aktu zgonu.
Opieka

Opieka

Proponujemy profesjonalną opiekę nad grobami.
Sprzedaż

Sprzedaż

Prowadzimy sprzedaż trumien, urn oraz nagrobków.
Image
Dysponujemy wykwalifikowanym zespołem, doświadczonym w prowadzeniu tego rodzaju usług.

Nasze główne wartości

1.Empatia

W tym trudnym dla Państwa Rodziny okresie nasza firma okaże empatię na każdym etapie obsługi.

2.Szacunek

Z szacunkiem podchodzimy do każdej ceremonii.

3.Pomoc

Mogą Państwo liczyć na szeroki zakres pomocy naszych pracowników. Odpowiemy na nurtujące Państwa pytania i doradzimy najlepsze rozwiązania.

4.Zaangażowanie

Dążymy do tego aby byli Państwo usatysfakcjonowani z realizacji powieżonych nam zadań. Staramy się zapewnić jak najwyższą jakość obsługi.
Budowa instalacji fotowoltaicznej w firmie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. przy ulicy Cmentarnej 8 w Lublinie

„Budowa instalacji fotowoltaicznej w firmie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. przy ulicy Cmentarnej 8 w Lublinie”

Celem głównym projektu jest poprawa konkurencyjności rynku energii odnawialnej poprzez montaż instalacji fotowoltaicznej w firmie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Lublinie. Przedmiotem inwestycji jest montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy 39,6 kW na dachu budynku przy ulicy Cmentarnej 8 w Lublinie oraz montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy 19,8 kW na dachu budynku przy ulicy Cmentarnej 8 w Lublinie. Każda instalacja będzie zlokalizowana na dachach dwóch odrębnych budynków posiadających własne przyłącze do sieci, a powstała w wyniku realizacji inwestycji energia będzie przeznaczona za zaspokojenie potrzeb energetycznych każdego budynku oddzielnie.

Cel główny zostanie osiągnięty poprzez realizację celów szczegółowych: efektywne wykorzystanie energii słonecznej, minimalizacja zużycia energii elektrycznej, zwiększenie bezpieczeństwa energetycznego miasta Lublin. Powyższe cele są odpowiedzią na zidentyfikowane potrzeby, do zaspokojenia których ma się przyczynić niniejszy projekt. Cele projektu wpisują się w realizację celów 4 Osi Priorytetowej RPO WL na lata 2014-2020 "Energia przyjazna środowisku".

Projekt realizuje cel jakim jest zwiększenie poziomu produkcji energii ze źródeł odnawialnych. Projekt realizuje również cele Działania 4.2 Produkcja energii z OZE w przedsiębiorstwach. Cele projektu przyczyniają się do realizacji zadań przyczyniających się do wypełnienia zobowiązań wynikających z tzw. pakietu energetyczno-klimatycznego Unii Europejskiej oraz Strategii Europa 2020. Budowa instalacji fotowoltaicznej w m. Lublin, wykorzystującej energię słoneczną zwiększy bezpieczeństwo energetyczne regionu, zgodnie z programem wojewódzkim dot. wsparcia OZE, realizującym założenia Strategii Bezpieczeństwo Energetyczne i Środowisko.

Wartość projektu: 344 400,00 PLN

Wkład Funduszy Europejskich: 136 125,00 PLN

Logo zakładu pogrzebowego PUK z Lublina
CAŁODOBOWO
Tel.: (81) 744 50 31
Tel. kom.: 503 026 883

Nasz adres: Ul. Cmentarna 8, 20-325 Lublin

Punkt usługowy czynny:
poniedziałek-piątek 8.00-16.00,
sobota 8.00-13.00

  • ul. Cmentarna 8

Polecane

Dofinansowanie z UE - Usługi pogrzebowe Lublin
© 2023 PUK Lublin, All Right Reserved