Pogrzeby świeckie

Rozumiemy, że każdy człowiek jest inny i ma inne potrzeby, szczególnie w tak trudnych chwilach, jakimi są pożegnania z bliskimi. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, specjalizujemy się w organizacji pogrzebów świeckich, które są przeprowadzane z najwyższą troską o zachowanie godności zmarłego i uczuć rodzin.

Indywidualne podejście do każdej ceremonii

Przygotowując uroczystość świecką, dbamy o to, aby odzwierciedlała życie i przekonania zmarłego. Wiemy, że nie każdy wyznaje tradycyjne wartości religijne, dlatego nasze usługi są dostosowane do indywidualnych potrzeb i życzeń rodzin. Zapewniamy pełną pomoc w organizacji pogrzebu. Omówimy z Państwem każdy etap, pomożemy z formalnościami, zorganizujemy transport i zadbamy o oprawę uroczystości.

Mistrz ceremonii pogrzebowych Lublin

Współpracujemy z doświadczoną i cenioną Mistrzynią Ceremonii, Panią Anetą Dobroch. Pani Dobroch wnosi do każdej ceremonii swoje wieloletnie doświadczenie, empatię i pełen profesjonalizm, zapewniając, że każdy pogrzeb jest wyjątkowy i odbywa się w atmosferze najwyższego szacunku i godności.

Mistrz ceremonii pogrzebowych w Lublinie
Logo zakładu pogrzebowego PUK z Lublina
CAŁODOBOWO
Tel.: (81) 744 50 31
Tel. kom.: 503 026 883

Nasz adres: Ul. Cmentarna 8, 20-325 Lublin

Punkt usługowy czynny:
poniedziałek-piątek 8.00-16.00,
sobota 8.00-13.00

  • ul. Cmentarna 8

Polecane

Dofinansowanie z UE - Usługi pogrzebowe Lublin
© 2023 PUK Lublin, All Right Reserved