Ceremonie pogrzebowe w dowolnym wyznaniu

Śmierć bliskiej osoby to niezwykle bolesny czas w życiu, z którym trzeba się zmierzyć. Wiąże się ona z bardzo trudnymi emocjami, ale też niestety z wieloma kosztami i formalnościami. Załatwianie formalności związanych z pogrzebem w tak trudnych chwilach może być niesamowicie trudnym wysiłkiem, jednakże jest to konieczne, by móc pochować ukochaną osobę w należyty i godny sposób i uczcić jej pamięć. Z pomocą przychodzi Zakład Pogrzebowy PUK z Lublina, który zajmuje się kompleksowo organizacją pogrzebów w dowolnym wyznaniu i formie. Firma Pogrzebowa PUK dba o dostosowanie symboli religijnych i użytych akcesoriów pogrzebowych do tradycji wynikających z wyznania rodziny. Dom pogrzebowy zadba o odpowiednią symbolikę na sali pożegnań oraz na publikowanych nekrologach i klepsydrach.

Kontakt z nami: CAŁODOBOWO

Tel.: (81) 744-50-31
Tel. komórkowy dyżurny: 503 026 883

KOORDYNATORZY
Poniedziałek - Piątek godz. 8-16
Grażyna 509 610 987
Emilia 500 182 503


Email: puk@puk.lublin.pl

ul. Cmentarna 8


 

Organizacja pogrzebów wyznaniowych PUK Lublin

Zespół pracowników zakładu PUK posiada doświadczenie w prowadzeniu ceremonii z duchownymi wszystkich wyznań. Ceremonie wyznaniowe obejmują odbiór i transport ciała zmarłego, wynajem chłodni do czasu uroczystości pogrzebowych, przygotowanie ciała – wykonanie podstawowych zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych, przygotowanie trumny lub urny wraz z transportem ciała karawanem na miejsce uroczystości pogrzebowych. 
 
Za każdym razem pracownicy firmy biorą na siebie wszystkie formalności, tj. załatwianie zasiłku pogrzebowego z ZUS, wyrabianie aktu zgonu i przygotowywanie niezbędnej dokumentacji. W Zakładzie Pogrzebowym PUK w Lublinie oferujemy również szeroki wybór trumien i urn oraz dwa rodzaje pochówku: tradycyjny lub kremację. Pomożemy zredagować i umieścić w wybranej gazecie nekrologi, a także zapewnimy piękną i wzruszającą oprawę muzyczną. Oprawa muzyczna zostanie dostosowana do religii i tradycji zgodnie z życzeniem rodziny. Współpraca z muzykami Filharmonii Lubelskiej pozwala na szeroki dobór repertuaru i jego profesjonalne wykonanie. W zakładzie na Majdanku świadczymy usługi pogrzebowe całodobowo przez siedem dni w tygodniu. Rodziny mogą liczyć na kompleksową pomoc w organizacji pogrzebu w dowolnym wyznaniu zarówno z trumną jak i z urną po wcześniejszej kremacji. Firma realizuje także ceremonie pozbawione symboliki religijnej prowadzone przez Mistrza Ceremonii Pogrzebowej.
 
Logo zakładu pogrzebowego PUK z Lublina
CAŁODOBOWO
Tel.: (81) 744 50 31
Tel. kom.: 503 026 883

Nasz adres: Ul. Cmentarna 8, 20-325 Lublin

Punkt usługowy czynny:
poniedziałek-piątek 8.00-16.00,
sobota 8.00-13.00

  • ul. Cmentarna 8

Polecane

Dofinansowanie z UE - Usługi pogrzebowe Lublin
© 2023 PUK Lublin, All Right Reserved