Dziękuję za piękną oprawę pogrzebu mojego taty, profesjonalizm i usługi na najwyższym poziomie, przemiłe panie i pełne zaangażowanie.
Serdeczne podziękowania za organizację ceremonii pogrzebowej mojego Syna, wszystko odbyło się z pełnym profesjonalizmem, serdecznością od Pań w biurze jak i Panów wykonujących następne czynności ceremonii. Dziękuję Państwu. Pozdrawiam. Polecam…
Chciałabym serdecznie podziękować za bezproblemowe przeprowadzenie pogrzebów moich bliskich. Przemiłym paniom w biurze za empatie i ciągła gotowość do pomocy i bezproblemowe załatwienie wszystkich niezbędnych formalności. Natomiast Panom z obsługi…