Skip to content

Sprzedaż nowych grobów

Prowadzimy sprzedaż grobów wybudowanych przez naszą firmę na cmentarzu Majdanek w Lublinie. Jako jedyna firma posiadamy i sprzedajemy groby w Alei zasłużonych na Majdanku. Posiadamy także groby w dobrych lokalizacjach na Majdanku. Sprzedajemy groby 1-,2-,3-, 4 katakumbowe w pionie oraz tzw. "czwórki" rodzinne, z możliwością pogłębienia na życzenie Klienta.


Kontakt z nami: CAŁODOBOWO

Tel.: (81) 744-50-31
Tel. komórkowy dyżurny: 503 026 883

KOORDYNATORZY od 7.00 do 21.00
Grażyna 509 610 987
Emilia 500 182 503


Email: puk@puk.lublin.pl

ul. Cmentarna 8 (przy "Tygrysach")

przy bramie głównej Cmentarza na Majdanku

 

Istnieje również możliwość wybicia (wystroju wnętrza na zamówienie). W ofercie posiadamy prawie 40 rodzajów trumien. Trumny wyeksponowane są w 2 punktach usługowych:

  • ul. Cmentarna 8 (przy "Tygrysach")
  • przy bramie głównej Cmentarza na Majdanku

 

sprzedaż grobów Zakład Pogrzebowy Puk Lublin

 

Zakład Pogrzebowy Puk Lublin zajmuje się sprzedażą grobów wbudowanych przez nas na lubelskim cmentarzu Majdanek. Stosujemy nowoczesny sprzęt – koparkę, wywrotkę, platformy, oraz profesjonalne i trwałe materiały. Kopiemy i zasypujemy groby ziemne, a następnie umacniamy groby murowane. Realizowane przez nas groby mają wymiary zgodne z obowiązującymi w Polsce przepisami prawnymi. W ramach pochówku tradycyjnego wykorzystujemy groby ziemne i groby murowane. Grób ziemny to dół w ziemi o odpowiedniej głębokości, w którym składana jest trumna lub urna. Jego ściany nie są w żaden sposób zabezpieczane, składają się tylko z ziemi. Cmentarz przygotowuje miejsca ziemne pojedyncze jednopoziomowe i pojedyncze dwupoziomowe. Groby te podlegają opłacie co 20 lat z tytułu udostępnienia miejsca stałego grzebalnego. Natomiast grób murowany to dół w ziemi, którego ściany boczne zostały wmurowane, a po pochowaniu trumny lub urny umieszczane jest sklepienie, które następnie przykrywają kondygnację. Powstaje przez wydobycie ziemi na odpowiednią głębokość oraz umocnienie ścian i stropów prefabrykatami żelbetowymi. Trumna z ciałem osoby zmarłej jest umieszczana w jednej z tzw. krypt i zamurowywana. Cmentarz składa się z grobów murowanych pojedynczych: jedno, dwu i trój poziomowych oraz podwójnych: jedno, dwu i trójpoziomowych, które stanowią grobowce dla kilku pokoleń. Doskonałym fundamentem dla nagrobka są prefabrykaty żelbetowe. Zapraszamy do kontaktu.