Skip to content

Organizacja pogrzebów

Śmierć bliskiej osoby to niezwykle bolesny czas w życiu, z którym trzeba się zmierzyć. Wiąże się ona z bardzo trudnymi emocjami, ale też niestety z wieloma kosztami i formalnościami. Załatwianie formalności związanych z pogrzebem w tak trudnych chwilach może być niesamowicie trudnym wysiłkiem, jednakże jest to konieczne, by móc pochować ukochaną osobę w należyty i godny sposób i uczcić jej pamięć. To ostatnia rzecz, którą możemy dla niej zrobić. Na szczęście z pomocą przychodzi zakład funeralny, który zajmuje się kompleksowo organizacją pogrzebów. Jedną z takich firm jest lubelski zakład pogrzebowy Puk. 


Kontakt z nami: CAŁODOBOWO

Tel.: (81) 744-50-31
Tel. komórkowy dyżurny: 503 026 883

KOORDYNATORZY
Poniedziałek - Piątek godz. 8-16
Grażyna 509 610 987
Emilia 500 182 503


Email: puk@puk.lublin.pl

ul. Cmentarna 8 (przy "Tygrysach")

przy bramie głównej Cmentarza na Majdanku

 


Organizacja pogrzebów PUK Lublin

W firmie pogrzebowej Puk świadczymy kompleksową usługę organizacji pogrzebów w Lublinie. Obejmuje ona: odbiór i transport ciała zmarłego ze wskazanego przez osobę zgłaszającą miejsca do zakładu, wynajem chłodni do czasu uroczystości pogrzebowych, przygotowanie ciała – wykonanie podstawowych zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych, przygotowanie trumny lub urny wraz z transportem ciała karawanem na miejsce uroczystości pogrzebowych. Oferujemy klimatyzowaną i wyposażoną w krzesła i nagłośnienie salę pożegnań, nowoczesne prosektorium spełniające wszelkie wymagania sanepidu i Unii Europejskiej, bogatą flotą pojazdów, a w tym karawanem dostosowanym do przewozu ciała. Ponadto bierzemy na siebie wszystkie formalności, tj. załatwianie zasiłku pogrzebowego z ZUS, wyrabianie aktu zgonu i przygotowywanie niezbędnej dokumentacji. W zakładzie pogrzebowym PUK w Lublinie oferujemy również szeroki wybór trumien i urn oraz dwa rodzaje pochówku: tradycyjny lub kremację. Pomożemy Ci zredagować i umieścić w wybranej gazecie nekrologi, a także zapewnimy piękną i wzruszającą oprawę muzyczną (współpracujemy z Filharmonią Lubelską), a także opiekę nad grobami. W naszym lubelskim zakładzie świadczymy usługi pogrzebowe 24h/7 dni w tygodniu. Możesz liczyć na kompleksową pomoc w organizacji pogrzebu. Zapraszamy do kontaktu. Zobacz też: usługi pogrzebowe Lublin.


Śmierć bliskiej osoby jest zawsze dla rodziny i przyjaciół traumatycznym wydarzeniem, wiąże się z ogromnym bólem i cierpieniem, a jednocześnie ze stresem związanym z organizacją pochówku i dopełnianiem wszystkich istotnych formalności. Wówczas z pomocą przychodzi zakład pogrzebowy, który świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe. Obejmują one: transport ciała ze wskazanego miejsca do zakładu, przygotowaniem zmarłego do uroczystości pogrzebowych i całą ceremonię pochówku. Szukasz sprawdzonego zakładu pogrzebowego, oferującego usługi pogrzebowe? W lubelskiej firmie pogrzebowej Puk oferujemy: odbiór i transport ciała zmarłego ze wskazanego miejsca do zakładu, wynajem chłodni, w której przebywa ciało do dnia pogrzebu, przygotowanie ciała (wykonanie podstawowych zabiegów kosmetycznych), tj. golenie, czesanie, mycie, makijaż, ubiór; przygotowanie trumny lub urny wraz z transportem ciała karawanem na miejsce uroczystości pogrzebowych. Dysponujemy klimatyzowaną salą pożegnań, w pełni wyposażoną w profesjonalne nagłośnienie, nowoczesnym prosektorium spełniającym wszystkie wymagania sanepidu i Unii Europejskiej, bogatą flotą pojazdów, w tym luksusowym karawanem przystosowanym do przewozu ciała. Ponadto zajmujemy się wszystkimi formalnościami, między innymi załatwianiem zasiłku pogrzebowego z ZUSU, wyrabianiem aktu zgonu i przygotowywaniem niezbędnej dokumentacji. W zakładzie pogrzebowym PUK w Lublinie oferujemy także duży wybór trumien i urn, tradycyjny pochówek lub kremację, możliwość zredagowania i umieszczenia w wybranej gazecie klepsydr i nekrologów, piękną oprawę muzyczną (współpracujemy z Filharmonią Lubelską), a także opiekę nad grobami. W naszym zakładzie świadczymy usługi pogrzebowe 24h/7 dni w tygodniu. Robimy wszystko, co w naszej mocy, by maksymalnie odciążyć naszych klientów w tym trudnym dla nich czasie i przygotować bliską im osobę do ceremonii pogrzebu. Dokładamy wszelkich starań, by służyć kompetentną pomocą i wesprzeć naszą obecnością i wsparciem. Zapraszamy do kontaktu.